PlonterTV YouTube Channel

המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
ספק משהב''ט 11010575
   
בעזרת מנוע החיפוש באתר תוכלו למצוא כל דבר בקלילות. זיכרו שרוב התאורים שלנו באנגלית ולכן כמה מילים יעזרו למצוא כל מוצר.
חיפוש של צמד המילים RTX 3080 או 32GB DDR5 6000 או I7 TRAY ימצאו את המוצר בדיוק (ועוד כמה מיותרים כמובן).
ואם חשבתם על מחשב נייד ספציפי כתבו למשל Laptop I5 SSD 16GB
חיפוש מוצרים במערכות איחסון נתונים NAS על פי קריטריונים
Bays:

המוצרים הכי נמכרים בקטגוריה - מערכות איחסון נתונים NAS

סוגי המוצרים במחלקה

QNAP
3-Bay - 18TB (3x6TB) - Lightweight RAID 5 and powe...
2902/2961
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

QNAP
4-Bay - 0TB (Diskless) - Intel® Celeron® J6412 4-...
3301/3368
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

מוצרים נוספים שלדעתנו יעניינו אותך וקשורים למוצר זה
Seagate
- 4TB IronWolf - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 5900RPM - ...
Details ₪ 527
Seagate
- 6TB IronWolf - 3.5 inch - 7200RPM - SATA3 6Gb/s - ...
Details ₪ 863
Luggar
- UPS power 3x splitter ...
Details ₪ 49
Western Digital
- 1TB - 3.5 inch - WD Caviar RED series (for NAS) - ...
Details ₪ 281

מערכות איחסון נתונים NAS - מסודר לפי מחלקות ויצרנים

ASRock Rack
NAS Rackmount
ASUSTOR
NAS Desktop
NAS Rackmount
DELL
NAS Rackmount
Lenovo
NAS Rackmount
NETGEAR
NAS Rackmount
QNAP
NAS Desktop
NAS Desktop with HDD
NAS Rackmount
NAS Systems Add Ons
NAS Warranty Upgrade
Sedna
NAS Desktop
Synology
NAS Desktop
NAS Rackmount
NAS Systems Add Ons
NAS Systems Expansions
Western Digital
NAS Desktop
ZyXEL
NAS Desktop
חלקי מחשב
חפיצים
טלפוניה ו VoIP
מדפסות וחומרים
מחשבים ניידים וטבלטים
מיתוג כבלים ומתאמים
מסכים ומקרנים
מערכות-מחשבים מושלמים
מערכות-שרתים ומערכי איחסון
מצלמות ואבטחה
משחקי טלויזיה
פתרונות בית חכם
ציוד הקפי
רשתות ותקשורת
תוכנה
תיקונים שרות ומעבדה
NAS_10Gb/s):
1

NAS_2.5":
10
2
24
4
6

NAS_2.5"/3.5":
1
10
12
16
2
24
3
4
5
6
8
9

NAS_2.5"/3.5" SAS/SATA 6Gb/s:
12

NAS_2.5"/3.5" SATA 6Gb/s:
12

NAS_2.5"/3.5" SATA 6Gb/s hot-swap:
8

NAS_2.5"/3.5" SATA 6Gb/s hot-swap :
6

NAS_2.5\:
12

NAS_2280):
1

NAS_2280) :
1

NAS_2280/2260/2242):
1

NAS_3.5":
1
2
4
6
60
8

NAS_3.5" SATA 3Gb/s:
2
4

NAS_3.5mm jack:
1

NAS_chipset:
Marvell/Aquantia AQtion AQC107 (LAN adapter, RJ-45)
Mellanox ConnectX-3 Pro EN (LAN adapter, QSFP )
Mellanox ConnectX-4 Lx EN (LAN adapter, SFP )

NAS_Compatibility:
Synology (FS series: FS6400, FS3600, FS3400, FS3017, FS2017, FS1018, SA series: SA3600, SA3400, SA3200D, UC series: UC3200, 21 series: RS4021xs , RS3621xs , RS3621RPxs, RS2821RP , RS2421RP , RS2421 , RS1221RP , RS1221 , DS1821 , DS1621xs , DS1621 , 20 series:RS820RP , RS820 , 19 series:RS1619xs , DS2419 , DS1819 , 18 series: RS3618xs, RS2818RP , RS2418RP , RS2418 , DS3018xs, DS1618 , 17 series: RS18017xs , RS4017xs , RS3617xs , RS3617RPxs, DS3617xs)
Synology (FS3017, FS2017, FS1018, RS18017xs , RS18016xs , RS10613xs , RS4017xs , RS3618xs, RS3617xs , RS3617RPxs, RS3617xs, RS3614xs , RS3614(RP)xs, RS3413xs , RS3412(RP)xs, RS3411(RP)xs, RS2818RP , RS2418(RP) , RS1619xs , RS1219 , RS818(RP) , RC18015xs , DS3617xs, DS3615xs, DS3612xs, DS3611xs, DS3018xs, DS1819 , DS1817 , DS1618 , DS1517 )
Synology (FS3017, FS2017, FS1018, RS18017xs+, RS18016xs+, RC18015xs+, RS10613xs+, RS4017xs+, RS3617xs+, RS3614xs+, RS3413xs+, RS3618xs, RS3617RPxs, RS3617xs, RS3614(RP)xs, RS3412(RP)xs, RS3411(RP)xs, DS3617xs, DS3615xs, DS3612xs, DS3611xs, DS3018xs, RS2818RP+, RS2418(RP)+, RS1219+, RS818(RP)+, DS1817+, DS1618+, DS1517+)
various models (QNAP)

NAS_Connection:
1x RJ-45
2x QSFP
2x RJ-45
2x SFP

NAS_CPU:
1.00GHz
2x 1.20GHz
2x Intel Xeon Silver 4110, 8C/16T, 2.10-3.00GHz, 11MB 8MB cache, 85W TDP, Codename "Skylake-SP" (Skylake, 14nm Intel)
2x Intel Xeon Silver 4210R, 10C/20T, 2.40-3.20GHz, 13.8MB 10MB cache, 100W TDP, Codename "Cascade Lake-SP" (Cascade Lake, Intel 14nm )
AMD Epyc 7302P, 16C/32T, 3.00-3.30GHz, 128MB 8MB cache, 155W TDP, Codename "Rome" (Zen 2, TSMC 7nm)
AMD Ryzen Embedded R1600, 2C/4T, 2.60-3.10GHz, 4MB 1MB cache, 15W TDP, 12-25W cTDP, Codename "Banded Kestrel (Raven2)" (Zen, GF 14nm)
AMD Ryzen Embedded V1500B, 4C/8T, 2.20GHz, 4MB 2MB cache, 15W TDP, 12-25W cTDP, Codename "Great Horned Owl" (Zen, GF 14nm)
AMD Ryzen Embedded V1500B, 4C/8T, 2.20GHz, 4MB+2MB cache, 15W TDP, Codename "Great Horned Owl" (Zen, 14nm)
AMD Ryzen Embedded V1780B, 4C/8T, 3.35-3.60GHz, 4MB 2MB cache, 45W TDP, 35-54W cTDP, Codename "Great Horned Owl" (Zen, GF 14nm)
annapurnalabs AL214, 4x 1.70GHz
annapurnalabs AL314, 4x 1.70GHz
annapurnalabs AL324, 4x 1.70GHz
annapurnalabs AL324, 4x 1.70GHz (ARM Cortex-A57)
Intel Atom C3538, 4C/4T, 2.10GHz, 8MB+1MB cache, 15W TDP, Codename "Goldmont" (Silvermont, 14nm)
Intel Atom C5125, 8C/8T, 2.80GHz, 9MB 4MB cache, 50W TDP, Codename "Parker Ridge" (Tremont, Intel 10nm )
Intel Atom D2700, 2C/4T, 2.13GHz, 1MB cache, 10W TDP, Codename "Cedarview-D" (Saltwell, 32nm)
Intel Atom x6425E, 4C/4T, 2.00-3.00GHz, 1.5MB 2MB cache, 12W TDP, Codename "Elkhart Lake" (Tremont, Intel 10nm Intel 14nm)
Intel Celeron J1800, 2C/2T, 2.41-2.58GHz, 1MB cache, 10W TDP, Codename "Bay Trail-M" (Silvermont, 22nm)
Intel Celeron J3355, 2C/2T, 2.00GHz, 2MB+0.5MB cache, 10W TDP, Codename "Apollo Lake" (Goldmont, 14nm)
Intel Celeron J4005, 2C/2T, 2.00-2.70GHz, 4MB cache, 10W TDP, Codename "Gemini Lake" (Goldmont Plus, 14nm)
Intel Celeron J4025, 2C/2T, 2.00-2.90GHz, 4MB cache, 10W TDP, Codename "Gemini Lake Refresh" (Goldmont Plus, 14nm)
Intel Celeron J4105, 4C/4T, 1.50-2.50GHz, 4MB cache, 10W TDP, Codename "Gemini Lake" (Goldmont Plus, 14nm)
Intel Celeron J4125, 4C/4T, 2.00-2.70GHz, 4MB cache, 10W TDP, Codename "Gemini Lake Refresh" (Goldmont Plus, 14nm)
Intel Celeron J4125, 4C/4T, 2.00-2.70GHz, 4MB cache, 10W TDP, Codename "Gemini Lake Refresh" (Goldmont Plus, Intel 14nm)
Intel Celeron J6412, 4C/4T, 2.00-2.60GHz, 1.5MB 2MB cache, 10W TDP, Codename "Elkhart Lake" (Tremont, 10nm Intel)
Intel Celeron J6412, 4C/4T, 2.00-2.60GHz, 1.5MB 2MB cache, 10W TDP, Codename "Elkhart Lake" (Tremont, Intel 10nm )
Intel Celeron N4505, 2C/2T, 2.00-2.90GHz, 4MB 1MB cache, 10W TDP, Codename "Jasper Lake" (Tremont, Intel 10nm )
Intel Celeron N5095, 4C/4T, 2.00-2.90GHz, 4MB 2MB cache, 15W TDP, Codename "Jasper Lake" (Tremont, Intel 10nm Intel 14nm)
Intel Celeron N5095, 4C/4T, 2.00-2.90GHz, 4MB+2MB cache, 15W TDP, Codename "Jasper Lake" (Tremont, 10nm+)
Intel Celeron N5105, 4C/4T, 2.00-2.90GHz, 4MB 2MB cache, 10W TDP, Codename "Jasper Lake" (Tremont, Intel 10nm Intel 14nm)
Intel Celeron N5105, 4C/4T, 2.00-2.90GHz, 4MB 2MB cache, 10W TDP, Codename "Jasper Lake" (Tremont, Intel 10nm )
Intel Celeron N5105, 4C/4T, 2.00-2.90GHz, 4MB+2MB cache, 10W TDP, Codename "Jasper Lake" (Tremont, 10nm+)
Intel Core i5-12400, 6C/12T, 2.50-4.40GHz, 18MB 7.5MB cache, 65W PBP, 117W MTP, Codename "alder Lake-S" (golden Cove, Intel 7)
Intel Core i5-12400, 6C/12T, 2.50-4.40GHz, 18MB 7.5MB cache, 65W TDP, 65-117W cTDP, Codename "alder Lake-S" (golden Cove, Intel 7)
Intel Xeon D-1521, 4C/8T, 2.40-2.70GHz, 6MB+1MB cache, 45W TDP, Codename "Broadwell-DE" (Broadwell, 14nm)
Intel Xeon D-1527, 4C/8T, 2.20-2.70GHz, 6MB 1MB cache, 35W TDP, Codename "Broadwell-DE" (Broadwell, 14nm Intel)
Intel Xeon D-1527, 4C/8T, 2.20-2.70GHz, 6MB+1MB cache, 35W TDP, Codename "Broadwell-DE" (Broadwell, 14nm)
Intel Xeon D-1531, 6C/12T, 2.20-2.70GHz, 9MB 1.5MB cache, 45W TDP, Codename "Broadwell-DE" (Broadwell, Intel 14nm)
Intel Xeon D-1531, 6C/12T, 2.20-2.70GHz, 9MB+1.5MB cache, 45W TDP, Codename "Broadwell-DE" (Broadwell, 14nm)
Intel Xeon D-1541, 8C/16T, 2.10-2.70GHz, 12MB 2MB cache, 45W TDP, Codename "Broadwell-DE" (Broadwell, Intel 14nm)
Intel Xeon D-1567, 12C/24T, 2.10-2.70GHz, 18MB+3MB cache, 65W TDP, Codename "Broadwell-DE" (Broadwell, 14nm)
Intel Xeon E-2124, 4C/4T, 3.30-4.30GHz, 8MB+1MB cache, 71W TDP, Codename "Coffee Lake-E" (Coffee Lake, 14nm++)
Intel Xeon E-2136, 6C/12T, 3.30-4.50GHz, 12MB+1.5MB cache, 80W TDP, Codename "Coffee Lake-E" (Coffee Lake, 14nm++)
Intel Xeon E-2224, 4C/4T, 3.40-4.60GHz, 8MB 1MB cache, 71W TDP, Codename "Coffee Lake-ER" (Coffee Lake, Intel 14nm )
Intel Xeon E3-1245 v3, 4C/8T, 3.40-3.80GHz, 8MB+1MB cache, 84W TDP, Codename "Haswell-WS" (Haswell, 22nm)
Intel Xeon W-1250, 6C/12T, 3.30-4.70GHz, 12MB+1.5MB cache, 80W TDP, Codename "Comet Lake-S" (Comet Lake, 14nm++)
Marvell armada 385, 2x 1.33GHz
Marvell armada 388, 2x 1.60GHz
Marvell armada 7020, 2x 1.60GHz
Marvell armada A3720, 2x 0.80GHz
Marvell OCTEON TX2 CN9130/CN9131, 4x 2.20GHz (ARM Cortex-A72)
Mindspeed Comcerto 2000, 2x 0.65GHz (ARM Cortex-A9)
not available
not specified, 4x 2.00GHz (ARM Cortex-A55)
Realtek RTD1295, 4x 1.40GHz (ARM Cortex-A53)
Realtek RTD1296, 4x 1.40GHz (ARM Cortex-A53)
Realtek RTD1619B, 4x 1.70GHz (ARM Cortex-A55)

NAS_Dimensions:
100x165x225.5mm (WxHxD)
100x165x225.5mm (WxHxD)
102x161x219mm (WxHxD)
102x165x218mm (WxHxD)
102x168.5x225mm (WxHxD)
102x179x160mm (WxHxD)
105x168.5x226mm (WxHxD)
105x168x226mm (WxHxD)
106x166x223mm (WxHxD)
107x69mm (WxH, without bezel)
108x163.5x230mm (WxHxD)
108x165x232.2mm (WxHxD)
114x170x230mm (WxHxD)
114x170x230mm (WxHxD)
150x142x260.1mm (WxHxD)
151x121x175mm (WxHxD)
160x161x219mm (WxHxD)
160x165.3x219.4mm (WxHxD)
160x169x219mm (WxHxD)
164x165x218mm (WxHxD)
168x184x230mm (WxHxD)
168x184x230mm (WxHxD)
168x69x17.3mm
170x168x226mm (WxHxD)
170x185.5x230mm (WxHxD)
170x192x232mm (WxHxD)
171x69x14mm (WxHxD, without bezel)
174x170x230mm (WxHxD)
174x170x230mm (WxHxD)
180x177x235mm (WxHxD)
180x65x254mm (WxHxD)
190x160x225mm (WxHxD)
192x259x288mm (WxHxD)
192x319x288.5mm (WxHxD)
199x166x223mm (WxHxD)
199x166x223mm (WxHxD)
207x164x123mm (WxHxD)
224.6x182.7x224.1mm (WxHxD)
230x166x223mm (WxHxD)
230x30x165mm (WxHxD)
233x185.5x230mm (WxHxD)
235x168x226mm (WxHxD)
248x157x233mm (WxHxD)
264.3x188.2x279.6mm (WxHxD)
264.3x188.2x280.8mm (WxHxD)
270x300x340mm (WxHxD)
282x166x243mm (WxHxD)
293x216x230mm (WxHxD)
300x270x340mm (WxHxD)
308.26x48.3x193mm (WxHxD)
329.3x188.2x279.6mm (WxHxD)
329.3x188.2x280.8mm (WxHxD)
343x166x243mm (WxHxD)
369.89x294.29x319.8mm (WxHxD)
369.9x303.8x319.8mm (WxHxD)
430.5x44x290mm (WxHxD), 1U
430.5x44x457.6mm (WxHxD), 1U
430.5x44x483.6mm (WxHxD), 1U
430.5x88x664mm (WxHxD), 2U
430.5x88x692mm (WxHxD), 2U
430x43.3x292.12mm (WxHxD), 1U
430x44x580mm (WxHxD), 1U
439x44x291mm (WxHxD), 1U
439x88x535mm (WxHxD), 2U
478x44x327.5mm (WxHxD), 1U
480.97x88.3x510.23mm (WxHxD), 2U
481.04x176.15x672.02mm (WxHxD), 4U
481x130x573.5mm (WxHxD), 3U
482.6x43.3x483.9mm (WxHxD), 1U
482.6x43.3x483.9mm (WxHxD), 1U
482x132.3x656.5mm (WxHxD), 3U
482x132x425mm (WxHxD), 3U
482x176x1020mm (WxHxD), 4U
482x88.3x562mm (WxHxD), 2U
482x88x407.5mm (WxHxD), 2U
482x88x724mm (WxHxD), 2U
482x89x297.4mm (WxHxD), 2U
482x89x425mm (WxHxD), 2U
482x89x534mm (WxHxD), 2U
49x170.6x139.3mm (WxHxD)
515x45.5x439mm (WxHxD), 1U
58x130x190mm (WxHxD)
60x188x125mm (WxHxD)
66.4x187.5x157.6mm (WxHxD)
71x166x224mm (WxHxD)
85x166.5x218.4mm (WxHxD)
86x68x13mm (WxHxD, without bezel)
90.18x188.64x156.26mm (WxHxD)
90.2x188.64x156.3mm (WxHxD)
90x188x125mm (WxHxD)
99x171x155mm (WxHxD)

NAS_eSATA:
1
2

NAS_expansion port:
1
2

NAS_Expansion-port:
1
2

NAS_external:
1x 10Gb SFP+, 1x 2.5GBase-T, 1x Gb LAN
1x 10GBase-T
1x 10GBase-T, 2x 2.5GBase-T
1x 10GBase-T, 2x Gb LAN
1x 10GBase-T, 2x Gb LAN, 1x Gb LAN (management)
1x 2.5GBase-T
1x 2.5GBase-T, 1x Gb LAN
1x eSATA
1x expansion port (mini-SAS HD)
1x Gb LAN
1x Gb LAN
1x Infiniband
2x 10Gb SFP , 2x 2.5GBase-T
2x 10Gb SFP+, 2x 10GBase-T, 4x Gb LAN
2x 10Gb SFP+, 2x 2.5GBase-T
2x 10Gb SFP+, 4x Gb LAN
2x 10GBase, 2x Gb LAN
2x 10GBase, 4x Gb LAN
2x 10GBase-T (NBase-T)
2x 10GBase-T, 2x Gb LAN
2x 10GBase-T, 2x Gb LAN, 1x Gb LAN (management)
2x 10GBase-T, 4x 2.5GBase-T
2x 10GBase-T, 4x Gb LAN
2x 2.5GBase-T
2x 2.5GBase-T
2x 2.5GBase-T, 2x 10Gb SFP
2x 2.5GBase-T, 2x 10GBase-T
2x 25Gb SFP28, 2x 2.5GBase-T, 4x Gb LAN
2x Gb LAN
2x Gb LAN
2x Gb LAN, 1x 10Gb SFP+
2x Gb LAN, 2x 10GBase-T, 1x Gb LAN (only for management)
2x Infiniband
2x SAS 12Gb/s (mini SAS HD/SFF-8644)
3x 2.5GBase-T, 1x 10GBase-T
4x 25Gb SFP28, 2x 2.5GBase-T, 4x Gb LAN
4x Gb LAN

NAS_Fan(s):
1x
1x 120mm
1x 120mm, 17.6dB(A)
1x 120mm, 18.1dB(A)
1x 120mm, 18.5dB(A)
1x 120mm, 19.5dB(A)
1x 120mm, 19.7dB(A)
1x 120mm, 19.7dB(A)
1x 120mm, 21.3dB(A)
1x 140mm, 22.9dB(A)
1x 40mm
1x 50mm, 15.2dB(A)
1x 60mm
1x 60mm, 15.8dB(A)
1x 70mm
1x 70mm, 16.7dB(A)
1x 70mm, 17.1dB(A)
1x 70mm, 17.7dB(A)
1x 70mm, 18.6dB(A)
1x 70mm, 18.6dB(A)
1x 80mm, 15dB(A)
1x 80mm, 18.7dB(A)
1x 80mm, 20.5dB(A)
1x 90mm, 16.5dB(A)
1x 92mm, 18.2dB(A)
1x 92mm, 18.4dB(A)
1x 92mm, 18dB(A)
1x 92mm, 19.3dB(A)
2x 120mm
2x 120mm, 1x 60mm
2x 120mm, 1x 60mm, 19.6dB(A)
2x 120mm, 1x 60mm, 20.3dB(A)
2x 120mm, 22.2dB(A)
2x 120mm, 22.3dB(A)
2x 120mm, 22dB(A)
2x 120mm, 25dB(A)
2x 120mm, 26.3dB(A)
2x 40mm
2x 40mm
2x 40mm, 37.5dB(A)
2x 60mm, 40.6dB(A)
2x 70mm, 30.6dB(A)
2x 70mm, 32.2dB(A)
2x 80mm
2x 80mm, 20.6dB(A)
2x 80mm, 20.6dB(A)
2x 80mm, 21.5dB(A)
2x 80mm, 40dB(A)
2x 92mm, 19.8dB(A)
2x 92mm, 19.8dB(A)
2x 92mm, 1x 60mm
2x 92mm, 1x 60mm, 20.3dB(A)
2x 92mm, 20.8dB(A)
2x 92mm, 25.2dB(A)
2x 97mm, 3x 80mm, 25.8dB(A)
2x 97mm, 3x 92mm
3x 40mm
3x 40mm, 25.1dB(A)
3x 40mm, 28.9dB(A)
3x 60mm
3x 80mm
3x 80mm, 27.7dB(A)
3x 80mm, 44.7dB(A)
3x 80mm, 53.5dB(A)
4x 60mm, 53.5dB(A)
4x 60mm, 60.9dB(A)
4x 80mm, 49.8dB(A)
4x 80mm, 50.2dB(A)
4x 80mm, 50.3dB(A)
4x 80mm, 53.7dB(A)
4x 80mm, 54.5dB(A)
4x 80mm, 60.8dB(A)
4x 92mm, 53dB(A)
5x 60mm
60mm, 16.9dB(A)
not available
not available

NAS_HDD:
1x 6TB
2x 6TB
Attention! different configurations possible
Attention! different configurations possible
not available
not available

NAS_HDMI 1.4a:
1

NAS_HDMI 1.4b:
1
2

NAS_HDMI 1.4b :
1

NAS_HDMI 2.0:
1
2

NAS_HDMI 2.0a:
1

NAS_HDMI 2.0b:
1

NAS_hot-swap:
1

NAS_hot-swap :
1

NAS_Interface:
1x PCIe 3.0 x4
1x PCIe 3.0 x8

NAS_M.2 2280 NVMe :
12

NAS_M.2/B-M-Key :
2

NAS_M.2/M-Key :
2
4

NAS_NAME:
Asustor AS5402T Nimbustor 2 Gen2, 2x 2.5GBase-T
Asustor AS5404T Nimbustor 4 Gen2, 2x 2.5GBase-T
Asustor AS6702T Lockerstor 2 Gen2, 2x 2.5GBase-T
Asustor AS6704T Lockerstor 4 Gen2, 2x 2.5GBase-T
Asustor AS6706T Lockerstor 6 Gen2, 2x 2.5GBase-T
Asustor AS7110T Lockerstor 10 Pro, 3x 2.5GBase-T, 1x 10GBase-T
Asustor Drivestor 2 AS1102T, 2.5GBase-T
Asustor Drivestor 2 PRO AS3302T, 2.5GBase-T
Asustor Drivestor 4 AS1104T, 2.5GBase-T
Asustor Drivestor 4 PRO AS3304T, 2.5GBase-T
Asustor FS6712X Flashstor 12 Pro, 1x 10GBase-T
QNAP LAN adapter, RJ-45, PCIe 3.0 x4
QNAP LAN adapter, SFP , PCIe 3.0 x8
QNAP LAN-40G2SF-MLX, 2x QSFP , PCIe 3.0 x8
QNAP QuTS hero TS-h1090FU-7302P-128G, 128GB RAM, 2x 25Gb SFP28, 2x 2.5GBase-T, 1U
QNAP QuTS hero TS-h2490FU-7302P-128G 96TB, 128GB RAM, 4x 25Gb SFP28, 2x 2.5GBase-T, 2HE
QNAP QuTS hero Turbo station TS-1655-8G, 2x 2.5GBase-T
QNAP QuTS hero TVS-h674-i5-32G, 32GB RAM, 2x 2.5GBase-T
QNAP QuTS hero TVS-h874-i5-32G, 32GB RAM, 2x 2.5GBase-T
QNAP Turbo Station Industrial TS-i410X-8G 8TB, 8GB RAM, 2x 10GBase-T
QNAP Turbo station TS-1232PXU-RP-4G, 4GB RAM, 2x 10Gb SFP , 2x 2.5GBase-T, 2U
QNAP Turbo Station TS-253E-8G, 8GB RAM, 2x 2.5GBase-T
QNAP Turbo Station TS-262-4G, 4GB RAM, 1x 2.5GBase-T
QNAP Turbo station TS-433-4G, 1x 2.5GBase-T, 1x Gb LAN
QNAP Turbo station TS-435XeU-4G, 2x 10Gb SFP , 2x 2.5GBase-T, 1U
QNAP Turbo Station TS-453E-8G 0TB, 8GB RAM, 2x 2.5GBase-T
QNAP Turbo Station TS-464-4G, 4GB RAM, 2x 2.5GBase-T
QNAP Turbo Station TS-464U-RP-8G, 8GB RAM, 2x 2.5GBase-T, 1HE
QNAP Turbo Station TS-664-4G, 4GB RAM, 2x 2.5GBase-T
Synology D4EC-2666-8G
Synology D4ES01-8G
Synology D4ES02-8G
Synology D4RD-2666-32G
Synology DiskStation DS1823xs , 8GB RAM, 1x 10GBase-T, 2x Gb LAN
Synology Diskstation DS223j, 1x Gb LAN
Synology DiskStation DS2422 , 4GB RAM, 4x Gb LAN
Synology Diskstation DS3617xsII, 16GB RAM, 4x Gb LAN
Synology DiskStation DS3622xs , 16GB RAM, 2x 10GBase-T, 2x Gb LAN
Synology DiskStation DS423 , 2GB RAM, 2x Gb LAN
Synology Diskstation DS423, 2x Gb LAN
Synology DiskStation DS923 , 4GB RAM, 2x Gb LAN
Synology DX517 0TB
Synology E10M20-T1 M.2 SSD & 10GbE Combo adapter Card, PCIe 3.0 x8, 2x M.2, 1x 10GBase-T
Synology Expansion Unit DX1222
Synology Flashstation FS6400, 32GB RAM, 2U, 2x 10GBase, 2x Gb LAN
Synology HD6500, 64GB RAM, 2x Gb LAN, 2x 10GBase-T, 4HE
Synology LAN adapter, 2x RJ-45, PCIe 3.0 x8
Synology LAN adapter, 2x SFP , PCIe 3.0 x8
Synology M2D18 SSD-cache adapter, PCIe 2.0 x8, 2x M.2
Synology Rackstation Expansion RX1217, 2U
Synology Rackstation Expansion RX1217RP, 2U
Synology Rackstation Expansion RX1217sas, 2U
Synology Rackstation Expansion RX1222sas, 2U
Synology RackStation Expansion RX418 0TB, eSATA, 1HE
Synology Rackstation RS2821RP , 4x Gb LAN, 3U
Synology Rackstation RS4021xs , 16GB RAM, 2x 10GBase-T, 4x Gb LAN, 3U
Synology Rail kit, slide rails

NAS_Network-Upgrade module slot :
1

NAS_not available:
1

NAS_PCIe 2.0 x2:
1

NAS_PCIe 2.0 x4:
1
3

NAS_PCIe 3.0 x16:
2

NAS_PCIe 3.0 x2:
1

NAS_PCIe 3.0 x2 :
1

NAS_PCIe 3.0 x4:
1
2

NAS_PCIe 3.0 x4 :
1
2

NAS_PCIe 3.0 x8:
1
2

NAS_PCIe 3.0 x8 :
1

NAS_PCIe 4.0 x16:
1

NAS_PCIe 4.0 x16 :
1

NAS_PCIe 4.0 x16or 2:
1

NAS_PCIe 4.0 x4:
1

NAS_PCIe 4.0 x4 :
1

NAS_PCIe 4.0 x8 or 2:
1

NAS_Power-consumption:
10.81W (operation), 3.43W (idle)
100W (operation), 70.5W (idle)
1025.2W (operation), 418W (idle)
103W (operation), 53.9W (idle)
104.65W (operation), 94.56W (idle)
105.12W (operation), not specified (idle)
108.2W (operation), 53.4W (idle)
108.67W (operation), 91.26W (idle)
11.6W (operation), 8.97W (idle)
116.42W (operation), 65.49W (idle)
12.28W (operation), 4.48W (idle)
12.3W (operation), 6.04W (idle)
12.45W (operation), 8.2W (idle)
130.43W (operation), not specified (idle)
130.6W (operation), 85.6W (idle)
132.7W (operation), 89.3W (idle)
14.69W (operation), 4.41W (idle)
140.01W (operation), 65.94W (idle)
142.76W (operation), 55.05W (idle)
145.79W (operation), 62.68W (idle)
15.25W (operation), 8.08W (idle)
15.6W (operation), 8.46W (idle)
15.71W (operation), 7.38W (idle)
156.23W (operation), 72.37W (idle)
157.97W (operation), not specified (idle)
16.31W (operation), 4W (idle)
16.3W (operation), 0.24W (standby)
16.44W (operation), 6.19W (idle)
168.97W (operation), not specified (idle)
17.48W (operation), 7.03W (idle)
17W (operation), 10.5W (idle)
18.09W (operation), 10.56W (idle)
18.35W (operation), 7.24W (idle)
19.5W (operation), 12.7W (idle)
194.4W (operation), 82.56W (idle)
21.71W (operation), 7.88W (idle)
21W (operation), 13.5W (idle)
22.54W (operation), 8.45W (idle)
22.8W (operation), 9.41W (idle)
22.9W (operation), 12.75W (idle)
23.26W (operation), 6.39W (idle)
25.98W (operation), 11.3W (idle)
26.3W (operation), 12.2W (idle)
26.57W (operation), 11.93W (idle)
26.7W (operation), 11.65W (idle)
26W (operation), not specified (idle)
277.64W (operation), not specified (idle)
27W (operation), 12.6W (idle)
28.31W (operation), 10.1W (idle)
28.3W (operation), 8.45W (idle)
28.3W (operation), 8.45W (idle)
288.49W (operation), 145.8W (idle)
28W
28W (operation), 18W (idle)
29.9W (operation), 2.4W (idle)
30.88W (operation), 17.37W (idle)
30.99W (operation), 12.42W (idle)
31.5W (operation), 17.1W (idle)
32.17W (operation), 9.69W (idle)
32.41W (operation), 4.97W (idle)
33.88W (operation), 15.78W (idle)
34.88W (operation), 7.59W (idle)
35.44W (operation), 18.63W (idle)
35.51W (operation), 11.52W (idle)
35W (operation), 17.3W (idle)
36.5W
36.67W (operation), 15.51W (idle)
36W (operation), not specified (idle)
38.3W (operation), 17.7W (idle)
41.8W (operation), 31.6W (idle)
45.3W (operation), 30.21W (idle)
48.5W (operation), 27.7W (idle)
54.07W (operation), 25.67W (idle)
55.41W (operation), 41.2W (idle)
59.8W (operation), 26.18W (idle)
61.25W (operation), 36.08W (idle)
61.94W (operation), 29.98W (idle)
62.85W (operation), 34.26W (idle)
66.9W (operation), 37.2W (idle)
68.6W (operation), 27.45W (idle)
69.19W (operation), not specified (idle)
7.29W (operation), 3.45W (idle)
73.11W (operation), 32.12W (idle)
78.7W (operation), 40.1W (idle)
78.92W (operation), 43.67W (idle)
79.36W (operation), 39.91W (idle)
8.96W (operation), 5.03W (idle)
83.57W (operation), not specified (idle)
85.7W (operation), 43.13W (idle)
87.93W (operation), 28.37W (idle)
9.81W (operation), 4.68W (idle)
94.42W (operation), 54.33W (idle)
97.34W (operation), 47.75W (idle)
97.54W (operation), 49.57W (idle)
not specified (operation), not specified (idle)
not specified (operation), not specified (idle)
not specified (operation), not specified (idle), not specified (deactivated)

NAS_Power-supply:
Power Supply only via connection

NAS_Rack-units:
1U

NAS_RAID-level:
0/1/10/JBOD
0/1/10/JBOD/Single
0/1/5/10/5+1/10+1/JBOD
0/1/5/10/JBOD
0/1/5/10/JBOD/Single
0/1/5/5 /6/10/JBOD
0/1/5/5 Spare/6/10/JBOD
0/1/5/5+/6/10/JBOD
0/1/5/5+Spare/6/10/JBOD (over HDD-Extensions)
0/1/5/5+Spare/6/6+Spare/10/10+Spare/JBOD
0/1/5/6/10
0/1/5/6/10/50/60/JBOD
0/1/5/6/10/50/60/JBOD
0/1/5/6/10/50/60/JBOD/Single
0/1/5/6/10/50/JBOD
0/1/5/6/10/50/JBOD
0/1/5/6/10/F1/JBOD
0/1/5/6/10/JBOD
0/1/5/6/10/JBOD
0/1/5/6/10/JBOD (over Extensions)
0/1/5/6/10/JBOD (over Extensions)
0/1/5/6/10/JBOD (over HDD-Extensions)
0/1/5/6/10/JBOD/Single
0/1/5/6/10/JBOD/Single
0/1/5/JBOD
0/1/JBOD
0/1/JBOD
0/1/JBOD/Single
0/1/JBOD/Single
1/JBOD
not available

NAS_RAM:
1024MB DDR3
128GB DDR4 ECC (4x 32GB, 0 Slots free, max. 128GB), 5GB Flash
128GB DDR4 reg ECC (8x 16GB, 4 Slots free, max. 1TB), 5GB Flash
128GB DDR4 reg ECC (8x 16GB, 8 Slots free, max. 4TB), 5GB Flash
16GB DDR4 ECC (1x 16GB, 3 Slots free, max. 64GB)
16GB DDR4 ECC (2x 8GB, 2 Slots free, max. 64GB), 4GB Flash
16GB DDR4 ECC SO-DIMM (1x 16GB, 1 Slot free, max. 32GB)
16GB DDR4 ECC SO-DIMM (2x 8GB, 2 Slots free, max. 48GB ECC)
16GB DDR4 ECC SO-DIMM (2x 8GB, 2 Slots free, max. 48GB)
16GB DDR4 regECC (1x 16GB, 3 Slots free, max. 128GB)
16GB DDR4 SO-DIMM (1x 16GB, 0 Slots free, max. 16GB), 512MB Flash
1GB DDR3 (soldered), 512MB Flash
1GB DDR3 SO-DIMM
1GB DDR3L, 512MB Flash
1GB DDR4
1GB DDR4 (soldered), 4GB Flash
1GB DDR4 (soldered, 0 Slots free, not extensible)
1GB DDR4, 4GB Flash
1GB DDR4, 8GB Flash
256MB
256MB DDR2
2GB DDR3
2GB DDR3 SO-DIMM (1x 2GB, 0 Slots free, max. 8GB), 512MB Flash
2GB DDR3L (1x 2GB, 1 Slot free, max. 6GB)
2GB DDR3L SO-DIMM (1x 2GB, 0 Slots free, max. 8GB), 512MB Flash
2GB DDR4
2GB DDR4 (1x 2GB soldered, 1 Slot free, max. 6GB)
2GB DDR4 (1x 2GB soldered, 1 Slot free, max. 6GB)
2GB DDR4 (2GB soldered, 1 Slot free (SO-DIMM), max. 18GB)
2GB DDR4 (soldered)
2GB DDR4 (soldered), 4GB Flash
2GB DDR4, 8GB Flash
2GB DDR4-2400
2GB DDR4-2400 (1x 2GB, max. 8GB)
32GB DDR4 ECC (2x 16GB, 12 Slots free, max. 512GB)
32GB DDR4 ECC (2x 16GB, 2 Slots free, max. 128GB), 5GB Flash
32GB DDR4 ECC SO-DIMM (2x 16GB, 0 Slots free, max. 32GB)
32GB DDR4 SO-DIMM (2x 16GB, 0 Slots free, max. 128GB), 5GB Flash
32GB DDR4 SO-DIMM (2x 16GB, 0 Slots free, max. 128GB), 5GB Flash
32GB DDR4 SO-DIMM (2x 16GB, 0 Slots free, max. 64GB), 5GB Flash
4GB DDR3 ECC DIMM, max. 32GB
4GB DDR3L SO-DIMM (1x 4GB, 0 Slots free, max. 8GB), 512MB Flash
4GB DDR4 (1x 4GB soldered, 0 Slots free, not extensible), 4GB Flash
4GB DDR4 (1x 4GB soldered, 1 Slot free, max. 8GB)
4GB DDR4 (1x 4GB, 0 Slots free, max. 16GB), 512MB Flash
4GB DDR4 DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 32GB), 5GB Flash
4GB DDR4 ECC (1x 4GB, 1 Slot free, max. 32GB ECC)
4GB DDR4 ECC SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 32GB ECC)
4GB DDR4 ECC SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 32GB)
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 0 Slots free, max. 16GB), 512MB Flash
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 0 Slots free, max. 32GB), 4GB Flash
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 16GB), 4GB Flash
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 16GB), 8GB Flash
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 16GB), 8GB Flash (eMMC)
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 16GB), 8GB Flash (eMMC)
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 64GB ECC), 5GB Flash
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 8GB), 4GB Flash
4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 8GB), 4GB Flash (eMMC)
4GB DDR4, 4GB Flash
4GB DDR4-2400 (1x 4GB, max. 8GB)
512MB
512MB DDR3L (soldered)
512MB DDR4 (soldered)
64GB DDR4 reg ECC (2x 32GB, 14 Slots free, max. 512GB)
8GB DDR4 (1x 4GB soldered, 1x 4GB, 0 Slots free, max. 8GB)
8GB DDR4 (1x 8GB soldered, 0 Slots free, max. 8GB), 4GB Flash
8GB DDR4 (1x 8GB soldered, 0 Slots free, not extensible), 4GB Flash
8GB DDR4 (1x 8GB soldered, 0 Slots free, not extensible), 4GB Flash (eMMC)
8GB DDR4 (1x 8GB, 3 Slots free, max. 128GB ECC), 5GB Flash
8GB DDR4 DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 32GB), 5GB Flash
8GB DDR4 ECC
8GB DDR4 ECC (1x 8GB, 3 Slots free, max. 64GB)
8GB DDR4 ECC SO-DIMM (1x 8GB, 1 Slot free, max. 32GB)
8GB DDR4 ECC SO-DIMM (1x 8GB, 1 Slot free, max. 64GB), 8GB Flash
8GB DDR4 SO-DIMM (1x 8GB, 1 Slot free, max. 16GB), 8GB Flash (eMMC)
8GB DDR4 SO-DIMM (1x 8GB, 1 Slot free, max. 32GB), 4GB Flash
8GB DDR4 SO-DIMM (1x 8GB, 1 Slot free, max. 64GB ECC), 5GB Flash
8GB DDR4 SO-DIMM (1x 8GB, 1 Slot free, max. 64GB), 5GB Flash
8GB DDR4 SO-DIMM (2x 4GB, 0 Slots free, max. 8GB), 4GB Flash
8GB DDR4, 4GB Flash (eMMC)
not available

NAS_SAS 12Gb/s:
1

NAS_SAS 12Gb/s :
2

NAS_SAS 12Gb/s/SATA 6Gb/s:
1

NAS_SATA:
1

NAS_SATA 6Gb/s:
1

NAS_SATA 6Gb/s :
1

NAS_SATA 6Gb/s/SAS 12Gb/s:
1

NAS_serial:
1

NAS_Series:


NAS_SKU:

RKS-02
80-AS1102T00-MA-0
80-AS1104T00-MA-0
80-AS3302T00-MB-0
90-AS3304T00-MB30
90-AS5402T00-MD30
90-AS5404T00-MD30
E10G18-T2
E10G21-F2
QXG-10G1T
QXG-10G2SF-CX4

NAS_SPDIF :
1

NAS_Special-features:
256bit AES encryption, iSCSI, DLNA-Server, FTP server, BitTorrent-Client, WebDAV, iTunes-Server
Cloud Storage
display, iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, IR-sensor, 4K transcoding, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
DLNA, FTP server, iTunes-Server, supports OpenWrt
DLNA-Server, iTunes-Server, WebDAV, FTP server, BitTorrent-Client
DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, 256bit AES encryption
DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, 256bit AES encryption, iSCSI
DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, 256bit AES encryption, iSCSI, 4K transcoding
DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, 256bit AES encryption, iSCSI, 4K transcoding, SSD-cache/TRIM-support
expansion unit
FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server
FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, IR-sensor, 4K transcoding, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock), IR-sensor
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, WebDAV, IR-receiver, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, 4K transcoding, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, four IP-Camera licenses
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, four IP-Camera licenses
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, Cloud Storage, SSD-cache/TRIM-support
iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, Cloud Storage, SSD-cache/TRIM-support, IR-sensor, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, BitTorrent-Client, WebDAV
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, BitTorrent-Client, WebDAV, 4K transcoding, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, BitTorrent-Client, WebDAV, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, WebDAV
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, WebDAV, 4K transcoding, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, WebDAV, 4K transcoding, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, WebDAV, 4K transcoding, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, 256bit AES encryption, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, WebDAV, BitTorrent-Client
iSCSI, DLNA client, BitTorrent-Client, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
iSCSI, DLNA client, BitTorrent-Client, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, DLNA-Server, BitTorrent-Client, FTP server, iTunes-Server, redundant power supply (550W), 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
iSCSI, DLNA-Server, BitTorrent-Client, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, 500W redundant power supply
iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption
iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, AES encryption
iSCSI, DLNA-Server, FTP server, WebDAV, LCD
iSCSI, DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption
iSCSI, DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, Cloud Storage
iSCSI, DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, Cloud Storage, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, Cloud Storage, Theft protection (Kensington Lock), SSD-cache/TRIM-support
iSCSI, DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, DLNA-Server, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, iTunes-Server, DLNA-Server, FTP server, WebDAV
iSCSI, WebDAV, FTP server, 256bit AES encryption, IR-sensor
iSCSI, WebDAV, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, incl. remote control, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, WebDAV, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, IR-sensor, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, IR-sensor, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
iSCSI, WebDAV, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, 256bit AES encryption, Theft protection (Kensington Lock)
iSER
iTunes-Server, DLNA client
LACP
LCD, iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
LCD, iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, Cloud Storage, SSD-cache/TRIM-support
LCD, iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, Cloud Storage, SSD-cache/TRIM-support, IR-sensor, Theft protection (Kensington Lock)
LCD, iSCSI, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, 256bit AES encryption, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
LCD, iSCSI, FTP server, DLNA-Server, iTunes-Server, 256bit AES encryption, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
redundant power supply (1100W), iSCSI, FTP server, 256bit AES encryption, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (1600W), iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (250W), iSCSI, 256bit AES encryption, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (250W), iSCSI, BitTorrent-Client, DLNA, FTP, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
redundant power supply (250W), iSCSI, BitTorrent-Client, DLNA, FTP, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support, Theft protection (Kensington Lock)
redundant power supply (250W), iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (2x 300W), iSCSI, FTP server, 256bit AES encryption, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (2x 500W), iSCSI, FTP server, 256bit AES encryption, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (300W), iSCSI, 256bit AES encryption, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (350W), iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (500W), expansion unit
redundant power supply (500W), iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (500W), iSCSI, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (550W), iSCSI, 256bit AES encryption, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (550W), iSCSI, FTP server, 256bit AES encryption, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (800W), iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (800W), iSCSI, FTP server, 256bit AES encryption, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply (800W), iSCSI, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption, SSD-cache/TRIM-support
redundant power supply, expansion unit
redundant power supply, iSCSI, 256bit AES encryption, FTP server, iTunes-Server, BitTorrent-Client, WebDAV
redundant power supply, iSCSI, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, 256bit AES encryption
VLAN, LACP
Wake on LAN, PXE-Bootrom

NAS_Transmission:
1x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T)
2x QSFP (10G/40Gb/s)
2x RJ-45 (1000/10GBase-T)
2x SFP (10Gb/s)

NAS_Type:
8GB DDR4 ECC SO-DIMM
8GB DDR4-2666 ECC UDIMM
LAN adapter, 1x PCIe card (exchangeable bracket: full height and low profile bracket included)
LAN adapter, SAN adapter, 1x PCIe card (full height bezel)
Maintenance kit
mounting rails, sliding side rails

NAS_U.2:
1

NAS_U.2/SATA 6Gb/s:
1

NAS_USB 2.0:
2
4

NAS_USB 3.0:
2
4

NAS_USB-A 2.0:
1
2
3

NAS_USB-A 3.0:
1
2
3
4

NAS_USB-A 3.1:
1
2
3
4

NAS_USB-C 3.0:
1

NAS_USB-C 3.1:
1
2

NAS_Weight:
0.88kg
0.94kg
1.10kg
1.11kg
1.14kg
1.26kg
1.28kg
1.35kg
1.37kg
1.3kg
1.40kg
1.48kg
1.51kg
1.55kg
1.57kg
1.60kg
1.64kg
1.71kg
10.33kg
10.94kg
11.34kg
11.70kg
11.75kg
12.70kg
12kg
13.16kg
13.40kg
13.41kg
13.5kg
13.60kg
13.76kg
14.50kg
14.5kg
15.20kg
17.1kg
17.26kg
17.4kg
18kg
2.00kg
2.07kg
2.09kg
2.10kg
2.18kg
2.18kg
2.20kg
2.21kg
2.21kg
2.24kg
2.26kg
2.26kg
2.2kg
2.40kg
2.54kg
2.94kg
2.9kg
20.67kg
3.00kg
3.52kg
3.91kg (without Hard Drives)
37.90kg
3kg
4.15kg
4.17kg
4.28kg
4.34kg
4.40kg
5.3kg
5.78kg
560g
6.00kg
6.20kg
6.2kg
6.38kg
6.4kg
6.55kg
6.6kg
6.6kg
6.76kg
610g
7.06kg
7.10kg
7.96kg
700g
760g
8.15kg
800g
880g
8kg
9.02kg (without Hard Drives)
9.15kg
9.30kg
9.38kg
9.50kg
9.69kg
9.80kg
960g

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

משלוח עולה 45 שקלים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...

עוד אודות נגישות האתר...