פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
מבצעים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:




נמצאו 581 מוצרים
Networking N-Tron < N-Tron < רשתות ותקשורת < ראשי
מדפים נוספים במחלקה N-Tron
יצרנים מתוך המדף
פריטים נוספים 51-100, 101-150, 151-200, 201-250, 251-300, 301-350,
מקט יצרן מחיר :מיין לפי
1
N-Tron - 7018FXE2-SC-40-HV -

Special Order

10822/11043
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
2
N-Tron - 716FXE2-SC-80-HV -

Special Order

17296/17649
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
3
N-Tron - NTPS-24-TT-600 -

Special Order

694/708
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
4
N-Tron - 710FXE2-ST-80-HV -

Special Order

14832/15135
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
5
N-Tron - 711FXE3-ST-80-HV -

Special Order

19865/20270
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
6
N-Tron - 716FXE2-ST-15-HV -

Special Order

10410/10622
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
7
N-Tron - 716FXE2-ST-80-HV -

Special Order

17296/17649
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
8
N-Tron - 7018FXE2-SC-80-HV -

Special Order

17629/17989
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
9
N-Tron - NTPS-24-WA-XXX -

Special Order

216/220
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
10
N-Tron - 302MC-ST-MT100-MDR-ISO -

Special Order

3925/4005
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
11
N-Tron - NTSA-CAT5e -

Special Order

734/749
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
12
N-Tron - 716M12-HV -

Special Order

14827/15130
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
13
N-Tron - 716FXE2-ST-40-HV -

Special Order

11469/11703
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
14
N-Tron - NTPS-24-TT-XXX -

Special Order

694/708
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
15
N-Tron - 9002FXE-ST-40 -

Special Order

5981/6103
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
16
N-Tron - 900-PM -

Special Order

245/250
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
17
N-Tron - 7018FXE2-ST-80-HV -

Special Order

17629/17989
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
18
N-Tron - 716FXE2-SC-40-HV -

Special Order

11469/11703
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
19
N-Tron - SERIAL-DB9-RM12 -

Special Order

481/491
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
20
N-Tron - 7018FXE2-ST-40-HV -

Special Order

10822/11043
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
21
N-Tron - NTSFP-LX-80 -

Special Order

12231/12481
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
22
N-Tron - 700-NTCD-M12 -

Special Order

1165/1189
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
23
N-Tron - 100-POE4 - 100-POE4

Special Order

1690/1724
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
24
N-Tron - 100-POE4-MDR - 100-POE4 WITH MDR

Special Order

1722/1757
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
25
N-Tron - 1000-PM - 1000 SERIES PANEL MT KIT

Special Order

152/155
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
26
N-Tron - NTSFP-LX-10 - 1000BASELX SM SFP 10KM

Special Order

1707/1742
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
27
N-Tron - NTSFP-LX-40 - 1000BASELX SM SFP 40KM

Special Order

6112/6237
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
28
N-Tron - NTSFP-SX - 1000BASESX MM SFP 550M

Special Order

1218/1243
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
29
N-Tron - NTSFP-TX - 1000BASET COPPER SFP

Special Order

1393/1421
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
30
N-Tron - 1002MC-LX-10 - 1002MC-LX-10 MEDIA CONV.

Special Order

2092/2135
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
31
N-Tron - 1002MC-LX-40 - 1002MC-LX-40 MEDIA CONV.

Special Order

5292/5400
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
32
N-Tron - 1002MC-LX-80 - 1002MC-LX-80 MEDIA CONV.

Special Order

9742/9941
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
33
N-Tron - 1002MC-SX - 1002MC-SX MEDIA CONVERTER

Special Order

1748/1784
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
34
N-Tron - 1003GX2-B - 1003GX2-B GIGABIT SWITCH

Special Order

1245/1270
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
35
N-Tron - 1003GX2-LX-10 - 1003GX2-LX-10 GB SWITCH

Special Order

3332/3400
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
36
N-Tron - 1003GX2-LX-40 - 1003GX2-LX-40 GB SWITCH

Special Order

9742/9941
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
37
N-Tron - 1003GX2-LX-80 - 1003GX2-LX-80 GB SWITCH

Special Order

18646/19027
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
38
N-Tron - 1003GX2-SX - 1003GX2-SX GIGABIT SWITCH

Special Order

2622/2676
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
39
N-Tron - 1005TX - 1005TX GIGABIT SWITCH

Special Order

1695/1730
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
40
N-Tron - NTSFP-FX - 100BaseFX Multimode Fiber SFP Pluggable Mini-GBIC Transceiver (LC Style Connector, 2km)

Special Order

789/805
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
41
N-Tron - NTSFP-FXE-15 - 100BaseFX Singlemode Fiber SFP Pluggable Mini-GBIC Transceiver (LC Style Connector, 15km)

Special Order

1054/1076
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
42
N-Tron - NTSFP-FXE-40 - 100BaseFX Singlemode Fiber SFP Pluggable Mini-GBIC Transceiver (LC Style Connector, 40km)

Special Order

1319/1346
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
43
N-Tron - NTSFP-FXE-80 - 100BaseFX Singlemode Fiber SFP Pluggable Mini-GBIC Transceiver (LC Style Connector, 80km)

Special Order

4762/4859
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
44
N-Tron - 102MC-FL - 102MC-FL MEDIA CONVERTER

Special Order

1478/1508
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
45
N-Tron - 102MC-SC - 102MC-SC MEDIA CONVERTER

Special Order

927/946
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
46
N-Tron - 102MC-SC-MDR - 102MC-SC-MDR, MDR OPTION

Special Order

958/978
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
47
N-Tron - 102MC-ST - 102MC-ST MEDIA CONVERTER

Special Order

927/946
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
48
N-Tron - 102MC-ST-MDR - 102MC-ST-MDR; MDR OPT

Special Order

958/978
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
49
N-Tron - 102MCE-SC-15 - 102MCE-SC-15 MEDIA CONV.

Special Order

1563/1595
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר
50
N-Tron - 102MCE-SC-15-MDR - 102MCE-SC-15-MDR; MDR OPT

Special Order

1594/1627
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

פריטים נוספים 51-100, 101-150, 151-200, 201-250, 251-300, 301-350,

Networking N-Tron חנויות יצרן של יצרנים מובילים במדף
Edimax logo N-Tron logo

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...


https://wwww.plonter.co.il/stores_word/main.tmpl?word=%5BwaGroup1data%5D